Świat bliższy niż sądzisz

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów mok_all/wystawy_prezentacje/pokazy_prezent/swiat_blizszy/09/14_11_09 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

14.11.2009r. „Czarnobyl - Prypeć - tu czas się zatrzymał” - Zdjęcia z wizyty w zamkniętej strefie prezentuje Łukasz Przybyłek

{foto}mok_all/wystawy_prezentacje/pokazy_prezent/swiat_blizszy/09/14_11_09{/foto}