Rodziny muzykujące

28 lipca 2019 r. złoczewski Amfiteatr wypełnił się po brzegi, a to za sprawą  imprezy "Spotkania Rodzin Muzykujących", którą już po raz 21 zorganizował Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie.
Od godz. 16:00 było  można wysłuchać muzykujących rodzin:

  • Binków z Praszki
  • Opalińskich ze Zduńskiej Woli
  • Szlachtów z Kroczyc.

 

Wakacje, to okres w którym Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie organizuje kilka imprez plenerowych w złoczewskim amfiteatrze w parku miejskim dla mieszkańców miasta i gminy oraz gości.

   29 lipca 2018 roku w niedzielne popołudnie mogliśmy uczestniczyć w jednej z tych imprez, a mianowicie w XX Spotkaniach Rodzin Muzykujących – Złoczew 2018.

 

 

XIX Spotkania Rodzin Muzykujących – Złoczew 2017.

Tercet Egzotyczny – gwiazda imprezy.

   Lato (wakacje), to okres w którym Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie organizuje kilka imprez plenerowych w złoczewskim amfiteatrze w parku miejskim dla mieszkańców miasta i gminy oraz gości.

    Już po raz 18 w Złoczewie odbyły się Spotkania Rodzin Muzykujących, zorganizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie w miejscowym amfiteatrze.
W niedzielę 17 lipca, usłyszeć mogliśmy cztery koncerty umuzykalnionych rodzin.

26 lipca 2015 r. w złoczewskim amfiteatrze po raz XVII odbyły się Spotkania Rodzin Muzykujących, które organizuje MOK w Złoczewie. W tym roku gościliśmy następujące rodziny:

Projekt "Rodzinka z kulturką" zakończył się imoprezą plenerową pt."Spotkania rodzin muzykujących".
20 lipca publiczność miała okazję wysłuchać pięciu rodzin, które muzykowały na scenie złoczewskiego amfiteatru.

XV Spotkania Rodzin Muzykujących Złoczew 2013 + film
Lato (wakacje), to okres w którym Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie organizuje szereg imprez plenerowych dla mieszkańców miasta i gminy oraz gości w nowym amfiteatrze w złoczewskim parku miejskim.
21 lipca 2013 roku w piękne niedzielne popołudnie mogliśmy uczestniczyć w jednej z takich imprez, a mianowicie w XV Spotkaniach Rodzin Muzykujących.