Ogłoszenia

Wszystkim artystom, twórcom, animatorom i działaczom
najlepsze życzenia z okazji Waszego święta.

Szanowni Państwo

     Zapraszamy do wypełnienia ankiety dotyczącej Waszych opinii o miejscu, w którym żyjecie: usługach publicznych i potrzebach mieszkańców gmin leżących na obszarze Partnerstwa „Sieradzkie+”, który obejmuje m. i g. BŁASZKI, gm. BRĄSZEWICE, gm. BRZEŹNIO, gm. BURZENIN, gm. GOSZCZANÓW, gm. KLONOWA, m. i g. WARTA, gm. WRÓBLEW, m. i g. ZŁOCZEW.

Kliknij    Z okazji setnej rocznicy urodzin Karola Wojtyły - papieża Jana Pawła II, zachęcamy do obejrzenia wystawy przygotowanej przez Centrum Myśli Jana Pawła II oraz MOK Złoczew.
   Celem wystawy jest przypomnienie postaci, która wpłynęła na bieg historii, pokazanie korzeni Jana Pawła II oraz bogactwa jego życia, osobowości i myślenia.

Wyniki konkursu recytatorskiego tutaj-kliknij.

Uwaga, wyniki konkursu recytatorskiego!
Z 35 uczestników jury wyłoniło najlepszych. Gratulujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie ?
W sprawie odbioru nagród ( każdy uczestnik odbiera nagrodę) prosimy kontaktować się telefonicznie
tel. 438202597.


 

   Halo, halo wszyscy uczniowie z Gminy Złoczew mamy dla was dobrą wiadomość.
Wraz z KGW Złoczew przygotowaliśmy konkurs recytatorski z atrakcyjnymi nagrodami. A to wszystko w ramach projektu Działaj(My), który realizuje KGW Złoczew, a który finansowany jest przez Samorząd Województwa Łódzkiego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty edukacyjnej MOK w Złoczewie.

Prowadzimy zapisy na zajęcia indywidualne: gitara, pianino, keyboard, akordeon, instrumenty dęte, śpiew oraz grupowe: taneczne, teatralne i plastyczne.

Zapraszamy na spotkania organizacyjne:

  • plastyka we wtorek 1 września od godz. 14:00
  • taniec w czwartek 3 września od godz. 14:00

Informacje dotyczące zajęć można uzyskać także osobiście w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury w Złoczewie przy ul. Szerokiej 17 oraz telefonicznie (43) 820-25-97.

Zapraszamy!

    Zapraszamy wszystkich chcących rozpocząć naukę gry na instrumentach klawiszowych w Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie na spotkanie z naszym instruktorem w poniedziałek 31 sierpnia od godz. 14:00. Zajęcia prowadzone są w trybie indywidualnym, do wyboru:
- pianino
- akordeon
- keyboard
Osoby, które uczęszczały już na zajęcia proszone są o kontakt z instruktorem.
        Zapraszamy!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauką gry na gitarze w Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie na warsztaty gitarowe, które odbędą się 27 sierpnia (czwartek) w godz. 14:00-19:00.
Nasz instruktor sprawdzi predyspozycje do rozpoczęcia przygody z gitarą i ustali indywidualny tryb zajęć.

Osoby, które już uczęszczały na lekcje gitary proszone są o kontakt z instruktorem. Zapraszamy!