MOK na wyjazdach

    15 września 2019 r. odbył się X SIERADZKI JARMARK.
Naszą gminę reprezentowali na nim m.in. Orkiestra Dęta OSP Złoczew
panie z KGW Wandalin i Biesiec,

    Na swoim stoisku prezentował też eksponaty wykonane przez twórców Ziemi Złoczewskiej, pamiątki historyczne z naszego regionu  oraz informacje o swojej działalności Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie.

20 stycznia 2019 roku w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Buczku odbył się XVII Festiwal Kolęd i Pastorałek. Wykonawcy prezentowali na bardzo wysokim poziomie znane i lubiane przez wszystkich kolędy i pastorałki. Wśród tych wykonawców byli też soliści uczęszczający na zajęcia wokalne w MOK w Złoczewie prowadzone przez opiekuna B. Dawidziaka .

 

 

22 maja 2018 roku w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Buczku w powiecie łaskim odbył się VIII FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ.
Celem imprezy była popularyzacja śpiewu wśród dzieci i młodzieży i zarazem prezentacja dorobku artystycznego solistów, zespołów wokalnych oraz chórów.
Dziesięcioro solistów uczęszczających na zajęcia wokalne w Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie wraz ze swoim instruktorem Bogdanem Dawidziakiem (dyr. MOK w Złoczewie) udało się na ten festiwal.

logo   W niedzielę (20.09.2020r.) w sali widowiskowej MOK w Złoczewie odbył się koncert Kapeli Podwórkowej Złoczewianie, pt. "Muzyka naszego podwórka". Podczas tego spotkania widownia wysłuchała autorskiego programu, który znajdzie się na najnowszej płycie kapeli, min. "Piosenka powitalna", "Każdy muzyk jest szczęśliwy", "Złoczewskie tango", "Wszędzie jest dobrze". Teksty do zaprezentowanych utworów napisała Urszula Przybylak, która jest członkiem Kapeli od wielu lat. Gra na bębnie oraz śpiewa. Muzykę skomponował założyciel kapeli - Bogdan Dawidziak.

     21 wrzenia 2019 r. w Brzegu na Rynku Miejskim odbył się
„III OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL KAPEL PODWÓRKOWYCH”.
Wydarzenie odbywało się pod honorowym patronatem Burmistrza Brzegu Jerzego Wrębiaka.
Wśród wielu kapel przybyłych na festiwal z całej Polski udział wzięła też Kapela Podwórkowa „ZŁOCZEWIANIE”, która zaprezentowała się w swoim półgodzinnym występie.

15/16 czerwca 2019 r. Kapela Podwórkowa Złoczewianie brała udział w „Strońskim Festiwalu Kapel Podwórkowych”. Okazało się, że najlepszą spośród  konkurujących między sobą kapel była nasza kapela Złoczewianie, która zajęła I miejsce.

    W niedzielę 9 września 2018 r. w Sieradzu odbył się IX Sieradzki Jarmark Powiatowy. Tegoroczna impreza zorganizowana przez Starostwo Powiatowe w Sieradzu odbyła się pod hasłem: „Bawmy się i uczmy razem”.

    Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych.
Odwiedzający jarmark mogli skosztować lokalnych produktów, podziwiać rękodzieło przygotowane przez gminy z powiatu sieradzkiego oraz obejrzeć występy artystyczne na scenie sieradzkiego jarmarku zespołów i kapel.
Wśród nich zaprezentowała się  nasza kapela Złoczewianie,