MOK na wyjazdach

Biesiada pod Złotym Liściem - Łask.
26.10.2013 r. Zespół śpiewaczy z klubu Seniora (działający przy MOK w Złoczewie) brał udział w
XIX Spotkaniach Artystycznych Amatorskich Zespołów Seniorów pn. "Biesiada pod Złoty Liściem" w Łaskim Domu Kultury.

W imprezie udział wzięło ponad 20 zespołów z województwa łódzkiego, które zaprezentowały się w repertuarze wokalnym, teatralnym oraz kabarety. Występ złoczewskich Seniorów, któremu akompaniowali - przygrywali członkowie kapeli podwórkowej "Złoczewianie" bardzo spodobał się łaskiej publiczności, która to gromkimi brawami nagrodziła ich występ domagając się bisowania.

Chociaż impreza nie przewidywała bisów, kapela Złoczewianie, mimo to, że w okrojonym składzie w czasie, gdy Jury udało się na naradę zaprezentowała się na scenie porywając całą widownię do tańca i wspólnej zabawy.

Jakże miłym zaskoczeniem po powrocie jury z obrad było wyczytanie Seniorów ze Złoczewa jako pierwszych z czterech nagrodzonych równorzędnie zespołów śpiewaczych województwa łódzkiego. Byli oni bardzo szczęśliwi i zadowoleni z tego, że pokazali się tak dobrze wśród najlepszych grup woj. łódzkiego.

LASK_dyplm.jpg wazon_2.png