Teatr - spektakle

14.07.2021 r. złoczewskie dzieci miały możliwość obejrzenia teatrzyku pt. "Baśń o Sobotniej Górze", który zaprezentowali artyści z "Małych Form Teatralnych Widowisko". Dzieci chętnie włączyły się w działania, do których zaprosili ich artyści i wspólnie świetnie się bawili poznając ciekawą historię.

      Serdecznie zapraszamy na spektakl teatralny "Pinokio".

Kliknij w obrazek - zobacz film.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną nie możemy gościć publiczności w Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie, więc razem z aktorami Teatru FORMA zapraszamy Was przed monitory komputerów, czy smartfonów.
Miłego oglądania!

Karoca z dyni, za mały pantofelek, bal u księcia, północ na zegarze… Bajkę o Kopciuszku zna cały świat.
 W złoczewskim ujęciu „Kopciuszek” opowiada więc znaną historię, ale nieco inaczej,
ponieważ w spektaklu bardzo chętnie udział wzięły wcielając się w niektóre role bohaterów spektaklu Kopciuszek dzieci z młodziutkiej złoczewskiej widowni.

Dzisiaj w drugim tygodniu ferii (24.02.2016) do naszej miejscowości - MOK w Złoczewie, przyjechał Teatr Art-Re z Krakowa. W wykonaniu wspaniałych aktorów dzieci mogły obejrzeć przedstawienie pt. "Królowa śniegu". Było to dla nich ogromne przeżycie, piękne stroje, dekoracje, żywa gra aktorów.

W piątek, 6 lutego 2015r. na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Złoczewie dla złoczewskich maluchów wystąpili aktorzy Studia Małych Form Teatralnych z Krakowa w spektaklu teatralnym zatytułowanym Pinokio.

W sobotę, 1 lutego 2014 r. w Miejskim Ośrodku Kultury można było obejrzeć niezwykły spektakl "Brakujący element".
Widowisko dla najmłodszych zaprezentowało Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem.

Smok wawelski.
W okresie ferii zimowych 29 stycznia 2014 r. scena MOK w Złoczewie zamieniła się w małą scenę teatralną. Przeobraziła się ona na jakiś czas w Kraków, w którym rządził król Krak, a ” bramy miasta zamykały się na guziki…”.