wielkanocne

W dniu 12 kwietnia odbyło się tradycyjne spotkanie wielkanocne Klubu Seniora przy MOK w Złoczewie. Na scenie wystąpiły dzieci z Koła Teatralnego, które zaprezentowały zabawną etiudę wielkanocną. Nie obyło się także bez życzeń i okolicznościowych wystąpień zaproszonych gości. Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania.
Wesołego Alleluja!

Kliknij - zobacz wideo

   To właśnie na dzisiaj (16 kwietnia) było zaplanowane coroczne Spotkanie Wielkanocne Klubu Seniora, który działa przy MOK Złoczew. Niestety nie możemy się spotkać, ale mamy dla was małą niespodziankę.
Przypomnijcie sobie jak te spotkania przebiegały w poprzednich latach.
Uważajcie na siebie drodzy Seniorzy i do zobaczenia

 

 

 

    Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie 25.04.2019 r. zorganizował Spotkanie wielkanocne dla członków Klubu Seniora działającego przy MOK. Nie zabrakło życzeń od organizatora, p. Burmistrza, Przewodniczącego Rady Miasta oraz Księdza Proboszcza.

    5 kwietnia 2018 r. w sali widowiskowej MOK odbyło się spotkanie Wielkanocne Klubu Seniora działającego przy Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie.
W spotkaniu uczestniczyli również członkowie ich rodzin, mieszkańcy miasta i gminy Złoczew oraz zaproszeni goście.

  20 kwietnia 2017 r. w sali widowiskowej MOK w Złoczewie odbyło się tradycyjnie, jak co roku "Spotkanie Wielkanocne" Klubu Seniora działającego przy Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie.
Wszystkich uczestników uroczystego świątecznego wieczoru powitał i złożył życzenia wielkanocne dyrektor Bogdan Dawidziak.
   Życzenia złożył również proboszcz naszej parafii ks. Piotr Wierusz.

   7 kwietnia 2016 w sali widowiskowej MOK w Złoczewie odbyło się tradycyjnie, jak co roku "Spotkanie Wielkanocne" Klubu Seniora działającego przy Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie.
Wszystkich uczestników uroczystego świątecznego wieczoru powitał i złożył życzenia wielkanocne dyrektor Bogdan Dawidziak.


Spotkanie Wielkanocne - 27.04.2011 - Senior

Klub Seniora działający przy Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie zorganizował spotkanie Wielkanocne, które odbyło się w dniu 27 kwietnia 2011 r. w sali widowiskowej MOK.

W spotkaniu oprócz organizatorów uczestniczyli członkowie ich rodzin oraz mieszkańcy miasta i gminy Złoczew.