Dzień babci i dzadka

Wszystkim Babciom i Dziadkom składamy moc najserdeczniejszych życzeń.

   2 lutego 2020 r.  w MOK Złoczew odbył się Dzień Babci i Dziadka. Dyr. MOK - Karol Królewicz przywitał wszystkich uczestników imprezy. Następnie dzieci uczęszczające do MOK-u na zajęcia taneczne i teatralne zaprezentowały  program artystyczny dla swoich dziadków. Na występy milusińskich przybyli dziadkowie, jak i również rodzice dzieci.

  3 lutego 2019 r.  w MOK Złoczew odbył się Dzień babci i Dziadka. Dzieci z zajęć tanecznych, wokalnych i teatralnych zaprezentowały godzinny program artystyczny. Na występy milusińskich przybyli dziadkowie, jak i również rodzice dzieci. Piękne układy taneczne zaprezentowały dzieci z grup tańca nowoczesnego z elementami akrobatyki, które prowadzi P. Beata Toboła. Piosenki dla dziadków wyśpiewały: Weronika Banasiewicz, Natalia Dębowska, Ania Dębowska oraz Ania Stępień, które przygotował P. Bogdan Dawidziak. Miłe słowa, pełne miłości do dziadków wyrecytowały dzieci z grupy teatralnej „Skrzaty”. Skecze zaprezentowała grupa teatralna Noł Nejm , której opiekunem jest Joanna Domagalska.

  W dniu 05.02.2017 w MOK w Złoczewie odbył się  „Dzień Babci i Dziadka” . Dzieci uczęszczające na zajęcia taneczne, wokalne i teatralne zaprezentowały godzinny program artystyczny. 

logo   W niedzielę, 14.02.2016 r. w MOK w Złoczewie  dla swoich Dziadków wystąpiły ich wnuczki - dzieci i młodzież uczęszczająca na zajęcia wokalne, taneczne i teatralne w MOK w Złoczewie.
Licznie przybyli dziadkowie, a i rodzice także dopisali, w miłej atmosferze, pełni uznania podziwiali występy swoich pociech - młodych artystów.

 W niedzielę, 8.02.2015 r. w MOK w Złoczewie był obchodzony Dzień Babci i Dziadka, w którym dla swoich Dziadków wystąpiły ich wnuczki - dzieci i młodzież uczęszczająca na zajęcia wokalne, taneczne i teatralne w MOK w Złoczewie.
Licznie przybyli dziadkowie, a i rodzice także dopisali, w miłej atmosferze, pełni uznania podziwiali występy swoich pociech - młodych artystów.

W niedzielę, 02.02.2014r. na zakończenie ferii MOK Złoczew zorganizował "Dzień Babci i Dziadka".
Poprzez program artystyczny dzieci i młodzież uczestnicząca w zajęciach MOK złożyła swoim ukochanym seniorom najserdeczniejsze życzenia.