MOK na wyjazdach

UWAGA.    MOK w Złoczewie w okresie wakacyjnym czynny jest codziennie w godz. od 14:00 do 20:00.

    15 września 2019 r. odbył się X SIERADZKI JARMARK.
Naszą gminę reprezentowali na nim m.in. Orkiestra Dęta OSP Złoczew
panie z KGW Wandalin i Biesiec,

    Na swoim stoisku prezentował też eksponaty wykonane przez twórców Ziemi Złoczewskiej, pamiątki historyczne z naszego regionu  oraz informacje o swojej działalności Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie.

20 stycznia 2019 roku w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Buczku odbył się XVII Festiwal Kolęd i Pastorałek. Wykonawcy prezentowali na bardzo wysokim poziomie znane i lubiane przez wszystkich kolędy i pastorałki. Wśród tych wykonawców byli też soliści uczęszczający na zajęcia wokalne w MOK w Złoczewie prowadzone przez opiekuna B. Dawidziaka .

 

 

22 maja 2018 roku w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Buczku w powiecie łaskim odbył się VIII FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ.
Celem imprezy była popularyzacja śpiewu wśród dzieci i młodzieży i zarazem prezentacja dorobku artystycznego solistów, zespołów wokalnych oraz chórów.
Dziesięcioro solistów uczęszczających na zajęcia wokalne w Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie wraz ze swoim instruktorem Bogdanem Dawidziakiem (dyr. MOK w Złoczewie) udało się na ten festiwal.

   W niedzielę, 11 lipca 2021 r. w amfiteatrze w Szadku odbyła się XVII Ogólnopolska Gala Kapel Podwórkowych.
Galę rozpoczęto od odsłonięcia symbolicznego obelisku poświęconemu jubileuszowi 20-lecia Kapeli Szadkowiacy, która działa przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Szadku oraz odsłonięto też drugi mniejszy pomnik poświęcony pamięci wcześniej grającego w kapeli Stanisławowi Klingerowi.

logo   W niedzielę (20.09.2020r.) w sali widowiskowej MOK w Złoczewie odbył się koncert Kapeli Podwórkowej Złoczewianie, pt. "Muzyka naszego podwórka". Podczas tego spotkania widownia wysłuchała autorskiego programu, który znajdzie się na najnowszej płycie kapeli, min. "Piosenka powitalna", "Każdy muzyk jest szczęśliwy", "Złoczewskie tango", "Wszędzie jest dobrze". Teksty do zaprezentowanych utworów napisała Urszula Przybylak, która jest członkiem Kapeli od wielu lat. Gra na bębnie oraz śpiewa. Muzykę skomponował założyciel kapeli - Bogdan Dawidziak.

     21 wrzenia 2019 r. w Brzegu na Rynku Miejskim odbył się
„III OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL KAPEL PODWÓRKOWYCH”.
Wydarzenie odbywało się pod honorowym patronatem Burmistrza Brzegu Jerzego Wrębiaka.
Wśród wielu kapel przybyłych na festiwal z całej Polski udział wzięła też Kapela Podwórkowa „ZŁOCZEWIANIE”, która zaprezentowała się w swoim półgodzinnym występie.

15/16 czerwca 2019 r. Kapela Podwórkowa Złoczewianie brała udział w „Strońskim Festiwalu Kapel Podwórkowych”. Okazało się, że najlepszą spośród  konkurujących między sobą kapel była nasza kapela Złoczewianie, która zajęła I miejsce.