MOK na wyjazdach

UWAGA.  W czasie wakacji MOK w Złoczewie czynny codziennie w godz. od 14:00 do 20:00.

   26.06.2022r. w Rudzie pod Wieluniem odbył się festyn  na rzecz odbudowy Pałacu, w którym ma powstać Dom Seniora. Organizatorem było Stowarzyszenie Tacy Sami, które jest właścicielem Pałacu. Nasza Kapela Podwórkowa Złoczewianie zagościła także na tamtejszej scenie z godzinnym koncertem.

W dniu 8 czerwca 2022 r. odbyły się XV Międzypowiatowe Spotkania Młodych Keyboardzistów zorganizowane przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu.

Alan Fyda reprezentujący Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie zdobył II miejsce w kategorii uczniów szkół ponadpodstawowych.
      Serdecznie gratulujemy!

    Kapela Podwórkowa Złoczewianie bierze udział w festiwalach ogólnopolskich, czy regionalnych stając najczęściej na podium i mieści się w czołówce polskich kapel.

   W dniach 4/5 czerwca 2022 r. brała udział w „Strońskim Festiwalu Kapel Podwórkowych”. Tym razem spośród konkurujących między sobą kapel Złoczewianie zajęli II miejsce.

Gratulacje !!!

   8 maja 2022 r. W Szynkielowie odbyły się Powiatowe Obchody Dnia Strażaka. Na uroczystość zjechało  50 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z pocztami sztandarowymi z terenu powiatu wieluńskiego. Dopisała pogoda i mieszkańcy regionu, którzy chętnie wzięli udział w Powiatowych Obchodach Dnia Strażaka.
Po oficjalnej części uroczystości zakończonej defiladą jednostek do strażnicy, zaproszono wszystkich na rodzinny festyn, podczas którego zaprezentowały się lokalne zespoły.

W dniu 01 kwietnia 2022 roku odbył się XVIII Międzypowiatowy Festiwal Piosenki Optymistycznej i Turystycznej zorganizowany przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu. W festiwalu, pośród ponad 50 podmiotów wykonawczych, wzięli także udział soliści, duet wokalny oraz zespół wokalno-instrumentalny z Miejskiego Ośrodka Kultury w Złoczewie zdobywając następujące osiągnięcia w poszczególnych kategoriach wiekowych.

18 i 19 grudnia 2021 r. odbyły się przesłuchania 36 edycji "Mikrofon dla najmłodszych" Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Gminnym Ośrodku Kultury w  Raciążku.
Młodzi artyści biorący udział w festiwalu wykazali się niezwykłymi talentami.