Recytatorski

13.11.2019 r. odbył się zorganizowany przez MOK w Złoczewie konkurs recytatorski p.n.: „Turniej Jednego Wiersza”.
W turnieju udział wzięło 70 uczestników. Uczestnicy turnieju przygotowani byli przez swoich prowadzących wzorowo, stąd tak wysoki poziom turnieju.   Prezentowane utwory o dowolnej tematyce  wzruszyły jury.  Serdeczność, wyrozumiałość , oraz szacunek panowały wśród uczestników turnieju.

    30 października 2019 r.odbył się z konkurs recytatorski pt. "Kocham cię życie" zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Klonowej.
Wzięły też w nim udział dzieci uczęszczające na zajęcia teatralne w MOK w Złoczewie.
    Agatka Szczepaniak zajęła 1 miejsce w najmłodszej kategorii, a Hania Domagalska 3 miejsce w kategorii klas 4-6. 

 

    Zapraszamy  dzieci i młodzież ze szkół Gminy Złoczew do konkursu recytatorskiego p. n.: "Turniej Jednego Wiersza".
Konkurs odbędzie się 13.11.2019 r.w  MOK  w Złoczewie.
Zgłoszenia przyjmowane będą do 5.11.2019 r.

Uwaga! Przewidywany rozkład przesłuchań wygląda następująco:

  •   9:00 - klasy 1 do 3
  • 11:00 - klasy 4 do 6
  • 12:00 - klasy 7 i 8

Dokumenty do pobrania niżej.

   1 czerwca Łódzki Dom Kultury zorganizował Dzień Dziecka ze „Świerszczykowymi wierszykami”.
W ramach tego konkursu dzieci z MOK Złoczew zdobyły nagrody.
   W konkursie plastycznym  nagrodę Grand Prix zdobyła Wiktoria Wiśniewska, a 1 miejsce egzekwo zajęły: Lena Baś, Antosia Kubicka, Nadia Dudek i Marysia Domagalska.

logo

    15 maja 2019r. w MOK w Złoczewie recytatorskie zmagania w ramach konkursu „Świerszczykowe wierszyki”  pokazały ogromne zdolności wszystkich uczestników. Pasję, ekspresję i zaangażowanie młodych wykonawców, jury nagrodziło książkami.

 

    5 października 2018 r. odbył się konkurs recytatorski pt. „Z KSIĄŻKĄ W PODRÓŻ PRZEZ ŚWIAT” w ramach współorganizacji projektów kulturalnych na terenie województwa łódzkiego w 2018 roku zorganizowany przez Łódzki Dom Kultury Instytucję Samorządu Województwa Łódzkiego i Gminną Bibliotekę Publiczną w Klonowej. Głównym zamierzeniem konkursu była recytacja fragmentu poezji lub prozy opisującej piękno przyrody polskiej. Do udziału zaproszone zostały ościenne instytucje kultury, przy czym chęć udziału w tegorocznym konkursie zgłosiły trzy placówki: Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie, Gminna Biblioteka Publiczna w Brąszewicach oraz Zespół Szkół w Klonowej reprezentując Gminną Bibliotekę Publiczną w Klonowej.

  7.11.2018 r.  Miejski Ośrodek Kultury oraz Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Złoczewie w sali widowiskowej MOK w Złoczewie zorganizowali konkurs recytatorski (o tematyce patriotycznej)
 
"Turniej Jednego  Wiersza"

   Turniej jest konkursem recytatorskim skierowanym do dzieci i młodzieży ze szkół Gminy Złoczew.

Jego rozstrzygnięcie nastąpiło 11 listopada podczas uroczystości obchodów 100 - lecia Odzyskania Niepodległości w MOK w Złoczewie.