Plast - Boże Narodzienie

    Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie jak co roku ogłosił konkurs plastyczny ” BOŻE NARODZENIE W ŻYCIU, TRADYCJI I OBYCZAJACH”.
11 grudnia 2018 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego. Dzieci i młodzież z terenu Gminy Złoczew wykonały kartki świąteczne i stroiki. Do konkursu zgłoszono 82 prace, z których nagrodzone można oglądać na wystawie pokonkursowej w złoczewskim pałacu.
Prace były wykonane bardzo starannie i estetycznie.

     Wręczenie nagród i wyróżnień odbyło się w niedzielę, 16 grudnia 2018 r. podczas przeglądu kolęd i pastorałek.

    Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie jak co roku ogłosił konkurs plastyczny ” BOŻE NARODZENIE W ŻYCIU, TRADYCJI I OBYCZAJACH”.
17 grudnia 2017 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego. Dzieci i młodzież z terenu Gminy Złoczew i nie tylko (udział wzięły również dzieci z innych szkól w Polsce)  wykonały kartki świąteczne i stroiki. Do konkursu zgłoszono 153 prace, z których nagrodzone można oglądać na wystawie pokonkursowej w złoczewskim pałacu.
Prace były wykonane bardzo starannie i estetycznie.

Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie jak co roku ogłosił konkurs plastyczny na najpiękniejszy stroik i kartkę świąteczną.
14 grudnia 2016 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „ Boże narodzenie w życiu, tradycji i obyczajach”. Dzieci i młodzież z terenu Gminy Złoczew wykonały kartki świąteczne i stroiki. Do konkursu zgłoszono 120 prac, z których nagrodzone można oglądać na wystawie pokonkursowej w złoczewskim pałacu.

 

 

W piątek 11 grudnia 2015r. jury w składzie: Irena Dudek, Zofia Skrzypińska , Jadwiga Brzozowska , Aleksandra Paprota wybrało i nagrodziło spośród 120 prac 27 najlepszych.  Nagrody zostały wręczone 13 grudnia 2015 r. podczas Przeglądu Kolęd i Pastorałek.


Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie
jak co roku ogłosił konkurs plastyczny na najpiękniejszy stroik i kartkę.
17 grudnia 2014 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „ Boże narodzenie w życiu, tradycji i obyczajach”. Dzieci i młodzież z terenu Gminy Złoczew wykonały kartki świąteczne i stroiki. Do konkursu zgłoszono 151 prac, z których nagrodzone można oglądać na wystawie pokonkursowej w złoczewskim pałacu od 18.12.2014 do 05.01.2015.