Rodziny muzykujące

XV Spotkania Rodzin Muzykujących Złoczew 2013 + film
Lato (wakacje), to okres w którym Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie organizuje szereg imprez plenerowych dla mieszkańców miasta i gminy oraz gości w nowym amfiteatrze w złoczewskim parku miejskim.
21 lipca 2013 roku w piękne niedzielne popołudnie mogliśmy uczestniczyć w jednej z takich imprez, a mianowicie w XV Spotkaniach Rodzin Muzykujących.

Licznie przybyłą publiczność oraz występujące rodziny powitała burmistrz Złoczewa - Jadwiga Sobańska i dyr. MOK w Złoczewie - Bogdan Dawidziak. Po czym na scenie przywitała się ze wszystkimi prowadząca - Joanna Domagalska, która zapowiadała występujące na scenie muzykujące rodziny:
ZALEWSKICH z Sieradza
KRÓLEWICZÓW ze Stolca
MAŃKÓW z Unikowa
CHOJNACKICH z Gostynina
WASYLIKÓW z Sieradza z córką Magdaleną Wasylik - laureatką programów telewizyjnych "The Voise Of Poland" i "Must Be The Music Tylko Muzyka", która poza występem rodzinnym zaprezentowała się
indywidualnie przed publicznością w solowym występie.
Każda z rodzin zaprezentowała się przed widzami z prawie godzinnym repertuarem.

Występ rodziny Królewiczów

 

GALERIA - ZDĘCIA

Jak można było zaobserwować , wszystkim bardzo podobały się muzyczne prezentacje.
Podczas imprezy były również przeprowadzone konkursy z nagrodami i zabawy dla publiczności. Każdy też mógł skorzystać z usług towarzyszącej imprezie gastronomii, stoisk handlowych oraz wesołego miasteczka.
Udane rodzinne muzykowanie zakończyło się o północy w takt dyskotekowych rytmów.
Kolejnym punktem plenerowych imprez będzie Zakończenie wakacji 25 sierpnia 2013 roku.